در حال حاضر این مجموعه قادر به ارائه خدمات متنوع مهندسی و بازرگانی در زمینه­ های اتوماسیون و رباتیک، کلدینگ و هاردفیسینگ، تأمین و ساخت تجهیزات خاص و لوازم جانبی جوشکاری و برشکاری، تأمین مواد مصرفی جوشکاری شامل انواع الکترود و سیم جوش های آلیاژی، عملیات حرارتی موضعی، متال اسپری، ورقهای ضد سایش و ... می­ باشد.
همواره اهداف متخصصان این مجموعه بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر تکنولوژی­ های روز به سراسر کشور می ­باشد که با توجه به موارد ذکر شده خط مشی و ساختار این مجموعه در راستای فعالیت های صنعتی و بازرگانی بخصوص در حوزه اتوماسیون و جوشکاری رباتیک برنامه ریزی گردیده است.

درباره مجموعه

به کارگیری تیم کاملا مهندسی این گروه چه در امر فروش و چه در امر خدمات پس از فروش بیانگر دیدگاه توسعه طلب و آگاه بر ضرورت­ ها و نیازمندی­ های صنایع بوده و جهت بهبود و کمک به رشد و حل مشکلات این رسته، از تلاشی فرو گذار نخواهد کرد. ديدگاه بلند مدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيبانی نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که با توجه به آنچه تا کنون انجام گرفته است براي مجموعه srvico تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته ­است.
به امید آن که از دانش و تجربه خود براي يافتن بهترين نتایج بهره گيريم.