زباله محو کن های سرویکو مدل SHARK

 

امروزه یکی از مشکلات جدی شهر های ما، امحا و حمل زباله هایی است که همه روزه توسط افراد تولید شده و معمولا به روش دفنی صورت گرفته و موجب افزایش خسارت های روز افزون به طبیعت می گردد.

در شهر تهران روزانه بین 7 تا 7.5 هزار تن زباله جمع آوری و دفن می شود. این زباله ها به دلیل مخلوط بودن با زباله های تر (باقیمانده غذا های خانگی و رستوران ها، انواع لبنیات مانده و فاسد شده، ضایعات میوه منازل و رستوران ها و میوه فروشی ها و ....) به سرعت فاسد شده و تقریبا غیر قابل بازیافت می باشند. در نتیجه در هنگام دفن به دلیل مخلوط شدن این زباله ها با ضایعات دیگر به ویژه ضایعات صنعتی و فلزات سنگین ، شیرابه تولید شده به شدت سمی بوده و باعث خسارت های سنگین و غیر قابل جبران به منطقه دفن زباله می گردد.

بهترین راه جهت جدا سازی زباله ها، جدا کردن زباله های خشک از زباله های تر و فاسد شدنی در مبدا  و بازگرداندن سریع این ضایعات به طبیعت می باشد.

 

 

 

 

 

 

استفاده از یک دستگاه زباله محو کن که مستقیما زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه هر خانه ای قابل نصب است، به شما اجازه می دهد زباله های تر را خرد و همراه آب به سیستم فاضلاب هدایت نموده و به طبیعت بازگردانید. دستگاه زباله محو کن سرویکو زباله های تر و ضایعات غذایی را له کرده و سپس برش زده و همراه آب به صورت یک محلول رقیق و قابل عبور از لوله های فاضلاب تبدیل می نماید. این محلول به سرعت در درون سیستم فاضلاب بازیافت شده و کمک می کند فاضلاب خروجی سرشار و غنی از مواد مغذی برای طبیعت باشد. بعلاوه، حجم سطل زباله آشپزخانه شما به نصف تقلیل یافته و  نگرانی های شما نسبت به بوی بد سطل زباله و چکه کردن شیرابه از کیسه های سطل زباله تان پایان می یابد.

این دستگاه ها در سه مدل SHARK-500، SHARK-100 و SHARK-3000 ارائه می شوند که به ترتیب مناسب برای استفاده در خانه ها، رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی می باشند. 

 

 

 

 

 

 

مزایای اصلی زباله محو کن های سرویکو نسبت به نمونه های مشابه:

  •  بدنه تمامی زباله محو کن های سرویکو ازجنس آلومینیوم آلیاژی بوده و در صورت ورود ناخواسته قطعات فلزی(قاشق و چنگال و...) به داخل دستگاه به هیچ عنوان آسیبی نمی بیند.(اغلب زباله محو کن های دیگر، دارای بدنه پلاستیکی هستند و در صورت بروز این مشکل بدنه دستگاه ها سوراخ شده و غیر قابل تعمیر می باشند)
  • تمامی زباله محو کن های سرویکو از موتور های استاندارد قدرتمند با گشتاور راه اندازی بالا بهره مند بوده و به صورت کاملا مجزا از بدنه دستگاه می باشند و در صورت نیاز به راحتی قابل تعویض و تعمیر بوده و حتی در زمان جدا بودن موتور از بدنه دستگاه، کماکان شما قادر به استفاده روزمره از سینک آشپزخانه خود می باشید.( در صورت آسیب دیدن موتور های دستگاه های دیگر موجود در بازار، کل دستگاه را می بایست تعویض نمایید)
  •  تیغه های متحرک دستگاه از جنس استیل ضد زنگ.
  •  به واسطه موتور قدرتمند، بدنه آلومینیومی و تیغه های استیل ضد زنگ زباله محو کن های سرویکو، شما قادر خواهید بود زباله های سفت و محکم مانند هسته خرما و زیتون و میوه های دیگر مانند: هلو و گیلاس و ... بعلاوه استخوان های مرغ و ماهی را نیز به داخل دستگاه بریزید.
  •  نصب سریع و آسان بدون نیاز به سیم کشی اضافی، تنها با زدن دو شاخه دستگاه به پریز برق.  
  •  مجهز به ریموت کنترل بیسیم به صورت استاندارد، که حتی با دستان خیس بدون نگرانی می توانید دستگاه را روشن/خاموش نمایید.(دستگاه های دیگر مجهز به Mechanical Switch یا Air Switch هستند که در آنها می بایست سینک ظرفشویی یا کابینت را سوراخ نمود)


مطالب مرتبط

لینک تصادفی


دستگاهی پرتابل بوده که به راحتی امکان نصب و کار با آن در خطوط لوله میسر می باشد

کلید واژه ها


زباله محو کن زباله خرد کن دستگاه زباله محو کن دستگاه زباله خرد کن آشپزخانه سبز تفکیک زباله از مبدا قیمت زباله خردکن خانگی زباله خردکن ظرفشویی قیمت زباله محو کن خرید زباله محو کن خرید زباله خرد کن زباله محو کن دیجی کالا پسماند مواد غذایی food waste disposer garbage disposal
 

با ما در تماس باشید!

 

کارشناسان ما در اسراع وقت پاسخگوی شما خواهند بود

 
کرج، جاده ملارد، خیابان مپنا، مجتمع صنعتی نور، خیابان نور دوم غربی، پلاک 5655