“پایه تیر اندازی مدل EAGLE ، وسیله ایست جهت بالا بردن دقت تیر اندازی که تیر اندارزان تفنگ را روی آن ثابت نموده و سپس اقدام  به تیر اندازی می نمایند. این پایه جمع شونده به راحتی قابل حمل بوده ( قسمت پایه و نشیمنگاه اسلحه به صورت جدا شونده از یکدیگر طراحی شده اند ) و با استفاده از آن، تیر انداز پس از تنظیمات اولیه افقی و عمودی و قفل کردن محورها ، قابلیت اصلاح خطاهای تیراندازی را داشته و عملا بلافاصله می تواند قلق گیری نماید. همچنین این پایه قابلییت تعقیب اهداف متحرک را نیز برای او محقق می نماید.

عملکرد این وسیله بدین صورت است که در قسمت بالایی پایه که اسلحه روی مجموعه ثابت می شود، مجموعه ای تعبیه شده که می تواند در دو جهت افقی و عمودی توسط اهرم تنظیم که در هنگام تیراندازی در دست تیرانداز است در جهات افقی و عمودی حرکت نماید و عملا تیرانداز با نگاه داخل دوربین می تواند نسبت به جبران خطاها بطور آنی اقدام کند. همچنین در صورتی که هدف متحرک باشد با اهرمی که در دست دارد می تواند هدف را تعقیب و نسبت به تیر اندازی اقدام نماید.

از دیگر قابلیت های این پایه، استفاده از آن در دو حالت متفاوت برای هدف گیری می باشد، بدین صورت که وقتی اهرم تنظیم در سمت بلبرینگ ثابت شده روی پوسته اصلی قرار گیرد، حرکت اسلحه خلاف جهت حرکت دست گشته و اگر تیرانداز دست خود را به سمت چپ حرکت دهد اسلحه به سمت راست حرکت می نماید. حالت دوم، قرار دادن اهرم تنظیم در سمت بلبرینگ متحرک بوده که در اینصورت حرکت دست تیراندازدر تمامی جهات با حرکت اسلحه هم جهت می گردد.

با ما در تماس باشید!

کارشناسان ما در اسراع وقت پاسخگوی شما خواهند بود

با ما تماس بگیرید