“دستگاه جوشکاری دوار سرویکو CIRCULAR WELDER” دستگاهی با قابلیت اتصال تورچ جوشکاری MIG/MAG بوده که به وسیله آن میتوان روی مسیر دایره ای خط جوشی بسیار دقیق و یکنواخت با حداکثر دقت و کمترین انحراف از مسیر ایجاد نمود. از کاربرد های متداول  این دستگاه میتوان به جوشکاری فلنج بر روی صفحات فلزی اشاره نمود.

استپر موتور و درایور میکرو استپ به کار گرفته شده در این دستگاه، حرکتی نرم و یکنواخت در تمامی سرعت ها( 0.1 rpmتا3 rpm ) محیا ساخته و گیربکس حلزونی دستگاه دارای ترمز خودکار بوده که مانع از حرکت  دستگاه پس از توقف میشود.بعلاوه، کنترلر دستگاه امکان گردش دستگاه در جهت ساعتگرد یا پاد ساعتگرد را نیز مهیا میکند.

همچنین، کلیه کلمپها و اتصالات آلومینیومی نگهدارنده تورچ، بوم و ستون دستگاه از مقاطع آلومینیوم اکسترودی بوده که با روش ماشینکاری ساخته شده و دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و شکستگی می باشند. از دیگر ویژگی های این دستگاه، می توان به امکان کار با دستگاه با استفاده از باطری 24 ولت در صورت عدم دسترسی به شبکه برق شهری اشاره کرد. گیربکس حلزونی، ترمز  و… ساخت شرکت سرویکو و به صورت قابل تعویض بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل، شما از پشتیبانی و خدمات پس از فروش کاملا مطمئن برخوردار خواهید بود.

تجهیزات همراه با دستگاه:

  • جعبه کنترلر دستگاه.
  • پایه نگهدارنده کابل تورچ جوشکاری و کابل جعبه کنترلر.
  • آداپتورهای اتصال دستگاه به قطعات  جهت جوشکاری متناسب با سایز های فلنج مورد نیاز مشتری
مشخصات فنی دستگاه  CIRCULAR WELDER
حداقل سرعت دورانی (rpm) 0.1
حداکثر سرعت دورانی (rpm) 3
وزن دستگاه (kg) 10
کورس تنظیم فاصله تورچ تا قطعه کار(mm) 150
ابعاد دستگاه (L×W×H)(mm) 350 × 170 × 40
حداقل قطر کارگیر دستگاه (mm) 100
حداکثر قطر کارگیر دستگاه (mm) 300
جریان ورودی دستگاه SINGLE PHASE, 220V, AC, 50 Hz
جریان ورودی دستگاه (در صورت عدم دسترسی به برق) 24 VOLT, DC
دمای محیط کار 0 – 40°C

با ما در تماس باشید!

کارشناسان ما در اسراع وقت پاسخگوی شما خواهند بود

با ما تماس بگیرید