محصولات صنعتی

دستگاه برشکاری و جوشکاری فرم لوله با کنترلر CNC مدل پاندا پلاس


     ویزگیهای دستگاه:

⦁    کنترلر این دستگاه توسط نرم افزاری تحت ویندوز به نام MACH3 بوده که قابل نصب بر روی انواع لب تاپ و کامپیوترهای شخصی (PC) دارای پورت USB می باشد.
⦁    امکان استفاده از این دستگاه برای انجام عملیات برشکاری به روش قوس پلاسما (PLASMA) ، برشکاری به روش اکسی فیول  (OXY-FEUL) و یا جوشکاری به روش MIG/MAG  وجود دارد.
⦁    با استفاده از نرم افزاز CAD/CAM اختصاصی همراه این دستگاه امکان برنامه نویسی برای کنترلر CNC این دستگاه جهت برش و یا جوش فرم سر لوله جهت اتصال به لوله دیگر با  زاویه مورد نیاز بصورت کاملاً اتوماتیک فراهم گردیده است.  
⦁    این دستگاه با بهره گیری از کنترلر CNC با قابلیت کنترل همزمان دو محور (X & Y) امکان حرکت تورچ برش و یا جوش را بر روی هر گونه مسیر هندسی (CIRCULAR INTERPOLATION) با استفاده از برنامه نویسی به روش    G-CODE را دارا می باشد. حرکت محور عمود بر قطعه کار (Z) بصورت دستی انجام میپذیرد. بدین طریق امکان برشکاری و جوشکاری اشکال هندسی مختلف دایره، بیضی، مربع و غیره بر روی سطح لوله  وجود دارد.
⦁    این دستگاه پرتابل بوده و امکان نصب و کار با آن  بر روی خطوط لوله براحتی میسر می باشد این قابلیت باعث میگردد که بهنگام برشکاری و یا جوشکاری  بتوان دستگاه را جهت انجام عملیات بر روی هر نقطه از خطوط لوله   نصب نمود.
⦁    حرکت دستگاه با بهره گیری از استپر موتور و داریور میکرو استپ بسیار نرم و یکنواخت بوده که نتیجه آن حصول عملیات جوشکاری و برشکاری دقیق و بدون نقص می باشد.
⦁    کنترلر دستگاه امکان برنامه ریزی روشن و خاموش کردن تورچ دستگاه جوش MIG/MAG  و برش پلاسما  با هرگونه برنامه ریزی زمانی را فراهم می نماید.
⦁    کلاچ دستگاه امکان قطع ارتباط بین موتور و چرخ محرک را جهت جابجایی سریع دستگاه بر روی محیط بیرونی لوله  و در جهت محور (Y) بصورت دستی فراهم نموده است.
⦁    محور (X) دستگاه را نیز با استفاده از سیستم خلاص کن متصل به فلکه آن میتوان بصورت دستی جابجا نمود.
⦁    تمامی قطعات آلومینیومی مثل شاسی، نگهدارنده تورچ و اتصالات بوم و ستون دستگاه با روش ماشینکاری ساخته شده و دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و شکستگی می باشند. همچنین تمامی این اجزاء مجهز به قفل کن می باشند که باعث حفظ تنظیمات انجام گرفته در طول عملیات میگردند
⦁    در صورت عدم دسترسی به شبکه برق، امکان کاربا دستگاه با استفاده از باطری 24 ولت نیز وجود دارد.


مشخصات فنی دستگاه

قطر کارگیر دستگاه    100 – 600 mm
حداکثر سرعت حرکت محور X     1000 mm/min.
حداکثر سرعت حرکت محور Y    1000 mm/min.
دقت دستگاه      1  mm
کورس حرکت محور X            460 mm
کورس حرکت محور Z برای تورچ اکسی فیول    45 + 30mm
کورس حرکت محور Z برای تورچ پلاسما و MIG/MAG    55 + 30 mm
وزن دستگاه    17 kg
ابعاد کالسکه  ( L x W x H )       250 x 320 x 410 mm
ولتاژ تغذیه دستگاه    SINGLE PHASE, 220 V, AC, 50 Hz
دمای کاری    0 – 40 °C

* تجهیزات همراه با کالسکه:

(لب تاپ یا کامپیوتر شخصی (PC)  جز لوازم همراه دستگاه نبوده و می باید توسط مصرف کننده تهیه گردد)
⦁    تابلوی پرتابل کنترلر CNC دستگاه بهمراه CD نصب، نرم افزار CAD/CAM اختصاصی برای برنامه نویسی برش و یا جوش لوله و دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه
 چند راهه تنظیم کننده گاز با طراحی توکار (BUILT – IN) بهمراه شیر، اتصالات، لوله ها و تورچ


* تجهیزات قابل سفارش (OPTIONAL) :

⦁     کنترلر از راه دور (Wireless Hand Wheel) برای کنترل CNC
⦁     بوم ( BOOM )  با طول بلندتر از طول استاندارد بمنظور افزایش کورس حرکت بوم  
⦁    کله گی  برشکاری پلاسما و جوشکاری MIG/MAG بهمراه کلمپ تورچ های آن
⦁    کلمپ اتصال کابل تورچ جوشکاری و یا برشکاری به کالسکه  بهمراه میله رابط آن
* توجه : کلیه اطلاعات مندرج در این کاتالوگ می تواند توسط سازنده دستگاه بدون اعلان قبلی تغییر داده شود
 این دستگاه دارای گواهی ثبت اختراع به تأیید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بوده و هرگونه کپی برداری از دستگاه و قطعات آن پیگرد قانونی دارد.    محصول شرکت سروش راهبر وارسته ایرانیان ( سرویکو  )

زیر مجموعه ها

Top