جهت انجام عملیات برشکاری اتوماتیک یه روش پلاسما و اکسی فیول و یا جوشکاری به روش MAG/MIG

        

      

 

ویژگی های دستگاه :

⦁  دارای مکانیزم منحصر بفرد تنظیم کننده نیروی پیشران این دستگاه مانع از بکسواد دستگاه یر روی ریل حتی در وضعیت حرکت عمودی میگردد.


⦁  عدم وجود لقی بین دستگاه و ریل باعث انجام  عملیات برشکاری و جوشکاری با حداکثر دقت و کمترین انحراف از مسیر حرکت می شود.


⦁    با استفاده از استپرموتور و درایور میکرواستپ َُُِّح}[؛:«»ةآأإيئؤكئ  حرکت دستگاه در تمامی سرعت ها نرم و یکنواخت است.


⦁    گیربکس حلزونی دستگاه دارای ترمز خودکار بوده که مانع از سقوط ان به هنگام کار در وضعیت حرکت عمودی و مایل گردیده و چرخ حلزون گیربکس نیز از جنس فسفر برنز با استحکام بالا می باشد .


⦁    کلاچ دستگاه امکان قطع ارتباط بین موتور و چرخ محرک  را جهت جابجایی سریع دستگاه بر روی ریل راهنما  بصورت دستی فراهم نموده است.


⦁    کلیه کلمپها و اتصالات آلومینیومی نگهدارنده تورچ  و ستون دستگاه از مقاطع آلومینیوم اکسترودی بوده که با روش ماشینکاری ساخته شده و دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و شکستگی می باشند .


⦁    پایه های تعادل ریل بدون نیاز  استفاده از وزنه تعادل ، مانع از واژگونی دستگاه گردیده و نیز با ایجاد فاصله هوایی بین ریل و قطعه کار مانع از انتقال حرارت ناشی از عملیات جوشکاری و یا برشکاری به دستگاه می گردد.


⦁    تنظیم سرعت حرکت دستگاه با استفاده از ولوم مولتی ترن (MULTI-TURN) انجام پذیرفته و مقدار آن با نشانگر دیجیتال (DIGITAL READ OUT) نمایش داده می شود.


⦁    در صورت عدم دسترسی به شبکه برق، امکان کاربا دستگاه با استفاده از باطری 24 ولت نیز وجود دارد.مشخصات فنی دستگاه اسپایدر:

 


* تجهیزات همراه با کالسکه :

⦁    ریل راهنمای خطی از ورق فولادی گالوانیزه به طول 2 متر
⦁    پایه های تعادل ریل راهنما خطی از ورق فولادی گالوانیزه (4 عدد)
⦁    چند راهه تنظیم کننده گاز با طراحی توکار (BUILT – IN) بهمراه شیر، اتصالات، لوله ها و تورچ ( تنها بر روی دستگاه اسپایدر مدل OXYGEN  بصورت استاندارد نصب می باشند )


* تجهیزات قابل سفارش (OPTIONAL) :

⦁    ریل راهنمای خطی اضافی جهت افزایش طول ریل بهمراه قطعه اتصال دهنده دو ریل بیگدیگر
⦁    ریل راهنمای حلقوی برای انجام عملیات جوشکاری و یا برشکاری در مسیر دایره ایشکل از قطر  800 تا 1500 میلی متر  و  40 تا 550 میلی متر
⦁    پایه های ساپورت کالسکه جهت حرکت در مسیر دایره ای شکل
⦁    چرخ محرک دستگاه جهت بحرکت درآوردن دستگاه در مسیر دایره ای شکل
⦁    سوکت و کابل اتصال به باطری 24  ولت
⦁    بوم ( BOOM )  با طول از طول بیشتر بمنظور  افزایش کورس حرکت بوم
⦁    تجهیزات استفاده از دو تورچ بطور همزمان برای برشکاری فلانچ و یا پخ سازی  لبه ورق با الگوهای  K, V, X, Y  شکل
⦁    تجهیزات بافنده جوش (WEAVER) دارای حرکت زیگزاگ برای مدل MIG/MAG  با قابلیت تنظیم مقدار پهنای جوش و تنظیم سرعت حرکت تورچ درجهت پهنای جوش 10 تا 1000 میلی متر در دقیقه با استفاده از ولوم مولتی ترن

 

 کلیه اطلاعات مندرج در این کاتالوگ می تواند توسط سازنده دستگاه بدون اعلان قبلی تغییر داده شود

 دارای گواهی ثبت اختراع به شماره ثبت 93668 به تأیید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

Top